• Zápis do 1. ročníka základnej školy

•  Rímskokatolícka cirkev Biskupstvo Spišské Podhradie ako zriaďovateľ ZŠ s MŠ sv. Jána Krstiteľa Veľká Lesná

v zmysle zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) o určení miesta, času a bližších podrobnostiach zápisu dieťaťa na plnenie povinnej školskej dochádzky v základných školách  určuje, že:

ZÁPIS ŽIAKOV do 1. ročníka v školskom roku 2023/2024 sa uskutoční

dňa 12. apríla 2023 o 13.00 hod. v budove školy.

Zápis elektronickou formou od 1. apríla 2023 do 30. apríla 2023 formou vyplnenia elektronickej prihlášky na webovej stránke školy www.zssmsvlesna.edupage.org a následným overením údajov z dokladov (rodný list dieťaťa a občiansky preukaz zákonných zástupcov) a overením školskej spôsobilosti zapísaného dieťaťa.

V prípade, že nemáte možnosť vyplniť elektronickú prihlášku, tlačivo prihlášky v listinnej podobe si môžete vyzdvihnúť osobne v škole.